Skontaktuj się wypełniając formularz

Po wypełnieniu formularza nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PCWO ENERGY S.A. z siedzibą w Warszawie oraz PCWO Energy Projekt Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w postaci imienia i nazwiska numeru telefonu oraz adresu e -mail w celu przesyłania mi informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany powyżej adres e-mail na temat usług i produktów oferowanych przez Administratora. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, kierując wiadomość na adres e-mail administratora. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem. Więcej w polityce prywatności

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PCWO ENERGY S.A. z siedzibą w Warszawie oraz PCWO Energy Projekt Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w postaci imienia i nazwiska oraz numeru telefonu dla celów marketingu za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany powyżej adres e-mail na temat usług i produktów oferowanych przez Administratora. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, kierując wiadomość na adres e-mail administratora. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem. Więcej w polityce prywatności

  Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest PCWO ENERGY S.A. z siedzibą w Warszawie wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem: 0000719437 oraz PCWO Energy Projekt Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Kielcach X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem: 0000719437 (łącznie zwane dalej: PCWO).
  Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce prywatności. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora tych danych. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do dyspozycji pod adresem: biuro@pcwoenergy.pl.

  Kupimy projekty PV

  Do mocy do 1 MW

  lub większe

  Z wydanymi

  warunkami przyłączeniowymi

  Szybka

  transakcja zakupowa

  Posiadamy ugruntowaną pozycję w sektorze fotowoltaiki i stawiamy na dalszy rozwój, koncentrując swoją uwagę na rozbudowie portfela elektrowni fotowoltaicznych. Z sukcesem uczestniczyliśmy w poprzednich aukcjach przeprowadzanych przez URE. Strategia naszej firmy skupia się na kompleksowej obsłudze całego procesu inwestycji jaką jest elektrownia fotowoltaiczna od pozyskiwania lokalizacji pod budowę farm PV poprzez przygotowanie projektów, budowę i eksploatację farm PV. Stawiamy na zaawansowaną politykę jakości, która pozwala wykorzystywać tylko najwyższej renomy moduły, inwertery i pozostałe komponenty instalacji, zgodnie z wymaganiami banków i funduszy inwestycyjnych.

  Zgłoś się po wycenę
  i sprzedaż projektu PV

  Kontaktujesz się z nami wypełniając formularz zgłoszeniowy lub mailowo skupprojektow@pcwoenergy.pl

  Nasz konsultant omawia z Tobą szczegóły współpracy i przedstawia ofertę

  Sprzedajesz nam swój projekt, oferujemy Ci wsparcie na każdym etapie