Doświadczenie

Jesteśmy zespołem inżynierów, projektantów, monterów oraz prawników z wieloletnim doświadczeniem w sektorze energetycznym i budowlanym.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu
i wyspecjalizowanej wiedzy PCWO Energy S.A. działa na dynamicznie rozwijającym się rynku odnawialnych źródeł energii (OZE). Spółka pełni zarówno funkcję projektową, jak i wykonawczą.
W skład podmiotów zależnych wchodzi m.in. PCWO Energy Projekt.

Działamy kompleksowo

Pozyskujemy
grunty pod inwestycje

1. Wyszukujemy lokalizacje pod budowę elektrowni fotowoltaicznych z wykorzystaniem oprogramowania GIS (Geographic Information System).

2. Przedstawiamy ofertę współpracy i zawieramy umowę z właścicielem gruntu.

3. Uzyskujemy decyzję środowiskową.

Projektujemy
przestrzeń pod inwestycje

4. Określamy warunki zabudowy.

5. Ustalamy warunki przyłączeniowe.

6. Tworzymy projekt budowlany / otrzymujemy pozwolenie na budowę.

7. Przygotowujemy dokumenty do aukcji.

8. Przystępujemy do aukcji.

Budujemy
farmy fotowoltaiczne

9. Budujemy elektrownię fotowoltaiczną lub sprzedajemy projekt.

Przyszłość

należy do odnawialnych źródeł energii.

Historia

Pozyskanie
pierwszych 20 lokalizacji i decyzji pod inwestycje
13
Pozyskanie pierwszych 20 lokalizacji i decyzji pod inwestycje na rynku odnawialnych źródeł energii. Organiczny i stopionowy rozwój działalności.
Powstaje
PCWO Energy Projekt Sp. z o.o.
16
Powstanie PCWO Energy Projekt Sp. z o.o. - spółka serwisowa realizująca związane z projektem inwestycje.
Powstaje
PCWO Energy S.A.
18
Powstanie PCWO Energy S.A. - ustrukturyzowanie procesów inwestycyjnych i przygotowanie do aukcji. Współpraca z inżynierami, projektantami, prawnikami z branży OZE i budowlanej.
Rozwój
spółki
19
Rozwój spółki - udział w aukcji zorganizowanej przez URE - 60 wygranych projektów o łącznej mocy 60MW.
Podwojenie
kadry pracowniczej
20
Podwojenie kadry pracowniczej - pozyskanie do współpacy inżynierów, projektantów oraz prawników specjalizujących się w branży OZE i budowlanej. Sukcesy podczas aukcji URE - setki zwycięskich projektów.
Dynamiczny
wzrost skuteczności
21
Dynamiczny wzrost skuteczności pozyskiwania gruntów i finansowania inwestycji. Sukcesy podczas aukcji URE - setki zwycięskich projektów.
Dynamiczny rozwój

Warto

Jesteśmy blisko

Porozmawiajmy

Po wypełnieniu formularza nasz konsultant skontaktuje się z Tobą niezwłocznie.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PCWO ENERGY S.A. z siedzibą w Warszawie oraz PCWO Energy Projekt Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w postaci imienia i nazwiska oraz adresu e -mail w celu przesyłania mi informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany powyżej adres e-mail na temat usług i produktów oferowanych przez Administratora. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, kierując wiadomość na adres e-mail administratora. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PCWO ENERGY S.A. z siedzibą w Warszawie oraz PCWO Energy Projekt Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w postaci imienia i nazwiska oraz numeru telefonu w celu przesyłania mi informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) w formie wiadomości tekstowej sms na podany numer telefonu na temat usług oferowanych przez Administratora. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, kierując wiadomość na adres e-mail administratora. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PCWO ENERGY S.A. z siedzibą w Warszawie oraz PCWO Energy Projekt Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w postaci imienia i nazwiska oraz numeru telefonu dla celów marketingu bezpośredniego, wykonywanego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. z 2017 r., poz. 1907 ze zm.).” Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, kierując wiadomość na adres e-mail administratora. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.

    Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest PCWO ENERGY S.A. z siedzibą w Warszawie wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem: 0000719437 oraz PCWO Energy Projekt Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Kielcach X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem: 0000719437 (łącznie zwane dalej: PCWO).
    Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce prywatności. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora tych danych. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do dyspozycji pod adresem: biuro@pcwoenergy.pl.