Image icon
Gwarancja dochodu
oferujemy stabilne źródło długoterminowych dochodów
Image icon
Profesjonalizm
bezpośredni kontakt z kierownikiem projektu
Image icon
Bezpieczeństwo
dbamy o spełnienie wymagań prawnych i środowiskowych
Image icon
Troska o środowisko
wspólne przyczynianie się do poprawy stanu środowiska

Fotowoltaika dzierżawa gruntu

PCWO Energy to jedna z nielicznych firm w Polsce odpowiadających za w pełni kompleksową obsługę całego procesu tworzenia elektrowni fotowoltaicznych. Proces ten obejmuje pozyskiwanie i dzierżawa działek pod budowę farm PV, przygotowanie projektów, a kolejno rozwoju tych projektów w zakresie montażu oraz eksploatacji instalacji. Jesteśmy partnerem biznesowym, na którym możesz polegać. Posiadamy zaplecze techniczne i kadrę doświadczonych specjalistów, dlatego o nic nie musisz się martwić. Już wielu rolników zaufało nam, a teraz zarabiają na swoim gruncie i to bez wysiłku!

Zarabiaj na dzierżawie gruntu

nawet 12 000 zł/ha

Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą niezwłocznie

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PCWO ENERGY S.A. z siedzibą w Warszawie oraz PCWO Energy Projekt Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w postaci imienia i nazwiska numeru telefonu oraz adresu e -mail w celu przesyłania mi informacji handlowych


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PCWO ENERGY S.A. z siedzibą w Warszawie oraz PCWO Energy Projekt Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w postaci imienia i nazwiska numeru telefonu oraz adresu e -mail w celu przesyłania mi informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany powyżej adres e-mail na temat usług i produktów oferowanych przez Administratora. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, kierując wiadomość na adres e-mail administratora. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem. Więcej w polityce prywatności.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PCWO ENERGY S.A. z siedzibą w Warszawie oraz PCWO Energy Projekt Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w postaci imienia i nazwiska oraz numeru telefonu dla celów marketingu


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PCWO ENERGY S.A. z siedzibą w Warszawie oraz PCWO Energy Projekt Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w postaci imienia i nazwiska oraz numeru telefonu dla celów marketingu za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany powyżej adres e-mail na temat usług i produktów oferowanych przez Administratora. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, kierując wiadomość na adres e-mail administratora. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem. Więcej w polityce prywatności.

  Dlaczego warto?

  Rolnictwo stało się nieprzewidywalną formą zarobku ze względu na ocieplenie klimatu i gwałtowne zmiany pogody. My sprawimy, że Twój grunt stanie się dochodowy – bez względu na porę roku czy klimat. Dzięki nam zyskasz stabilizację i nie będziesz musiał martwić się o rentowność biznesu, bo on przyniesie Ci pewny zysk! Wystarczy, że podpiszesz z nami umowę, a corocznie na Twoim koncie pojawią się pieniądze z dzierżawy. Oferujemy atrakcyjną roczną stawkę, która każdego roku jest powiększana o wskaźnik inflacji. I tak przez lata!

  W PCWO Energy stawiamy na kompleksową realizację inwestycji fotowoltaicznych. Pozyskanie wszelkich decyzji administracyjnych przeprowadzamy we własnym zakresie pod okiem naszych specjalistów. Ponosimy wszelkie obciążenia finansowe związane z uzyskaniem dokumentacji oraz późniejszą eksploatacją instalacji. Po podpisaniu umowy dzierżawy, pozostajesz w stałym kontakcie z kierownikiem projektu, który nadzoruje proces administracyjny oraz czuwa nad prawidłowym przebiegiem realizacji.

  Bezpieczeństwo to dla nas wartość, bez której nie wyobrażamy sobie naszego biznesu. Tworząc farmy fotowoltaiczne – stawiamy na to, by spełniały wszystkie wymogi prawne, jak i środowiskowe. Panele fotowoltaiczne i komponenty instalowane na naszych inwestycjach znane są z innowacyjnej technologii, wysokiej jakości wykonania oraz wieloletniej gwarancji. W trakcie budowy obiekt jest monitorowany przy użyciu wieży monitorującej MobiTower, a po jej zakończeniu instalujemy kamery CCTV na terenie całej inwestycji.

  Dzierżawiąc nam grunt – przyczyniasz się do poprawy stanu środowiska i tworzysz z nami #energialepszegojutra. Farmy fotowoltaiczne to elektrownie, które wpływają na obniżenie emisji szkodliwych substancji do atmosfery. Decydując się na podpisanie z nami umowy o dzierżawę gruntu, przyczyniasz się do rozwoju zielonej energii w Polsce. Dzięki Tobie w przyszłości będziemy mogli oddychać czystszym powietrzem.

  Jesteś zainteresowany dzierżawą gruntu pod farmy fotowoltaiczne? A może już rozpocząłeś z nami współpracę? Podziel się dobrą nowiną z przyjaciółmi i rodziną. Poinformuj ich o możliwości i korzyściach wynikających z dzierżawy gruntu.  Za polecenie osoby, która podpisze z nami umowę otrzymasz kartę premiową o wartości 250 zł do wykorzystania w dowolny przez Ciebie sposób. Doładujemy Twoją kartę za każdym razem, gdy polecisz znajomego, a on rozpocznie z nami współpracę

  Poleć znajomego

  i otrzymaj nagrodę

  Chcesz wiedzieć więcej?

  Pobierz broszurę informacyjną

  Warunki gruntowe

  Powierzchnia

  około 1ha

  Nachylenie

  w kierunku południowym lub płaskiej

  Klasa

  bonitacyjna gleby IV – VI

  Energia

  linia eletroenergetyczna SN w zasięgu wzroku

  Przyroda

  niezalesiona i niezalewowa

  Dojazd

  dostęp do drogi publicznej

  Ile możesz zarobić
  na dzierżawie gruntu?

  Oferujemy korzystną, roczna stawkę w wysokości 10 000 zł – 12 000 zł/ha przez cały okres użytkowania gruntu, powiększaną corocznie o wskaźnik inflacji. Do każdego zgłoszenia podchodzimy indywidualnie. Zwracamy koszty podatku gruntowego od obszaru zajętego przez inwestycję oraz zobowiązujemy się do zebrania instalacji z gruntu po zakończeniu umowy. Jesteśmy jedną z nielicznych firm w Polsce odpowiadających za kompleksową realizację elektrowni fotowoltaicznych. Oddając nam swój grunt w dzierżawę, zyskujesz atrakcyjny, stabilny dochód i to na lata

  Zgłoś się
  aby uzyskać wycenę

  Farmy fotowoltaiczne dzierżawa gruntu – dlaczego warto?

  Do budowy wykorzystujemy bezpieczne komponenty najwyższej jakości.

  Działa bez udziału człowieka – wymaga jedynie nadzoru i cyklicznej konserwacji.

  Jest cicha – nie emituje hałasu.

  Pozwala na odtworzenie naturalnej biocenozy gruntu.

  Jest odporna na zmiany atmosferyczne.

  Po zakończeniu dzierżawy przywracamy teren do stanu pierwotnego.

  To jedno z najczystszych sposobów wytwarzania energii elektrycznej.

  Nasze portfolio