Dzierżawa gruntu pod farmę fotowoltaiczną

Zarabiaj na swoim gruncie

Zgłoś się

Warunki gruntowe

Wymagania pod budowę farmy fotowoltaicznej

Powierzchnia

Większa niż 0,5 ha

Nachylenie

w kierunku południowym lub płaskiej

Klasa

bonitacyjna gleby IV-VI

Energia

linia energetyczna SN w zasięgu wzroku

Przyroda

niezalesiona i niezalewowa

Dojazd

dostęp do drogi publicznej

Zgłoś swoją działkę do weryfikacji

Po wypełnieniu formularza nasz konsultant skontaktuje się z Tobą niezwłocznie.

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest PCWO ENERGY S.A. z siedzibą w Warszawie wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Warszawie XIII

Stabilny dochód

Dzierżawa gruntu pod budowę farmy pozwoli Ci zabezpieczyć się finansowo na wiele lat. Oferujemy atrakcyjną stawkę nawet 15 000 zł/ha rewaloryzowaną co roku o wskaźnik inflacji.

Kompleksowość

Przeprowadzamy bezpłatną analizę gruntu, wykonujemy projekt farmy i przeprowadzamy budowę. Następnie zarządzamy powstałą inwestycja. Nie korzystamy z usług pośredników.

Zero kosztów

Ponosimy wszelkie koszty związane z realizacją inwestycji. Pokrywamy opłaty dotyczące tzw. podatku gruntowego od nieruchomości, oraz zbieramy instalację po zakończeniu okresu dzierżawy.

Troska o środowisko

Realnie, wspólnie przyczyniasz się do poprawy stanu środowiska. Elektrownia fotowoltaiczna wpływa na zmniejszenie zanieczyszczeń oraz generuje w pełni ekologiczną, zieloną energię.

Przykładowe realizacje

woj. kujawsko-pomorskie

999kW

woj. podkarpackie

2997kW

woj. świętokrzyskie

999kW
Więcej

Ile możesz zarobić na dzierżawie gruntu?

Oferujemy korzystną, roczna stawkę w wysokości do 15 000 zł/ha przez cały okres użytkowania gruntu, powiększaną corocznie o wskaźnik inflacji. Do każdego zgłoszenia podchodzimy indywidualnie. Zwracamy koszty podatku gruntowego od obszaru zajętego przez inwestycję oraz zobowiązujemy się do zebrania instalacji z gruntu po zakończeniu umowy. Jesteśmy jedną z nielicznych firm w Polsce odpowiadających za kompleksową realizację elektrowni fotowoltaicznych. Oddając nam swój grunt w dzierżawę, zyskujesz atrakcyjny, stabilny dochód i to na lata

Zgłoś się, aby uzyskać wycenę

Bezpłatna weryfikacja gruntu

ZARABIAJ NA GRUNCIE