Dzierżawa działki pod farmę

Zarabiaj na swoim gruncie

Zacznij zarabiać

O nas

Dzierżawa działki pod fotowoltaikę

PCWO Energy to jedna z nielicznych firm w Polsce odpowiadających za w pełni kompleksową obsługę całego procesu tworzenia elektrowni fotowoltaicznych. Proces ten obejmuje pozyskiwanie i dzierżawa działek pod budowę farm PV, przygotowanie projektów, a kolejno rozwoju tych projektów w zakresie montażu oraz eksploatacji instalacji. Jesteśmy partnerem biznesowym, na którym możesz polegać. Posiadamy zaplecze techniczne i kadrę doświadczonych specjalistów, dlatego o nic nie musisz się martwić. Już wielu rolników zaufało nam, a teraz zarabiają na swoim gruncie i to bez wysiłku!

Porozmawiajmy

Po wypełnieniu formularza nasz konsultant skontaktuje się z Tobą niezwłocznie.

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest PCWO ENERGY S.A. z siedzibą w Warszawie wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Warszawie XIII

Zgłoszenie wysłano pomyślnie!

Szukamy gruntów pod farmy fotowoltaiczne

Współpraca z PCWO Energy opiera się na przejrzystych zasadach. Jednak, by do niej doszło – działka musi przejść pozytywnie bezpłatny proces weryfikacji. Każdy, kto posiada ziemię – może zgłosić się do nas i sprawdzić, czy na jego gruncie może powstać farma fotowoltaiczna. Szukamy gruntów pod farmy fotowoltaiczne, które spełniają określone kryteria. Nasi specjaliści zwracają uwagę na klasę gleb, występowanie Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego, odległość od linii energetycznych czy dojazd do działki. Jeśli działka spełnia odpowiednie wskaźniki – potencjalnemu dzierżawcy przedstawiana jest umowa. Decydując się na współpracę z PCWO Energy możesz liczyć na stały dochód przez lata. Oferujemy roczny czynsz nawet do 15 000 zł za hektar. Jeśli posiadasz działkę i jesteś gotowy zarabiać na niej bez wysiłku – zgłoś się do nas wypełniając formularz. Weryfikacja działki jest bezpłatna i niezobowiązująca.

Stabilny dochód

Dzierżawa gruntu pod budowę farmy pozwoli Ci zabezpieczyć się finansowo na wiele lat. Oferujemy atrakcyjną stawkę nawet 15 000 zł/ha rewaloryzowaną co roku o wskaźnik inflacji.

Kompleksowość

Przeprowadzamy bezpłatną analizę gruntu, wykonujemy projekt farmy i przeprowadzamy budowę. Następnie zarządzamy powstałą inwestycja. Nie korzystamy z usług pośredników.

Zero kosztów

Ponosimy wszelkie koszty związane z realizacją inwestycji. Pokrywamy opłaty dotyczące tzw. podatku gruntowego od nieruchomości, oraz zbieramy instalację po zakończeniu okresu dzierżawy.

Troska o środowisko

Realnie, wspólnie przyczyniasz się do poprawy stanu środowiska. Elektrownia fotowoltaiczna wpływa na zmniejszenie zanieczyszczeń oraz generuje w pełni ekologiczną, zieloną energię.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Pobierz naszą broszurę informacyjną.

Przeglądaj

Dlaczego warto?

Dzierżawa gruntów pod fotowoltaikę

Dochód bez wysiłku przez lata

Rolnictwo stało się nieprzewidywalną formą zarobku ze względu na ocieplenie klimatu i gwałtowne zmiany pogody. My sprawimy, że Twój grunt stanie się dochodowy – bez względu na porę roku czy klimat. Dzięki nam zyskasz stabilizację i nie będziesz musiał martwić się o rentowność biznesu, bo on przyniesie Ci pewny zysk! Wystarczy, że podpiszesz z nami umowę, a corocznie na Twoim koncie pojawią się pieniądze z dzierżawy. Oferujemy atrakcyjną roczną stawkę, która każdego roku jest powiększana o wskaźnik inflacji. I tak przez lata!

Transparentna współpraca

W PCWO Energy stawiamy na kompleksową realizację inwestycji fotowoltaicznych. Pozyskanie wszelkich decyzji administracyjnych przeprowadzamy we własnym zakresie pod okiem naszych specjalistów. Ponosimy wszelkie obciążenia finansowe związane z uzyskaniem dokumentacji oraz późniejszą eksploatacją instalacji. Po podpisaniu umowy dzierżawy, pozostajesz w stałym kontakcie z kierownikiem projektu, który nadzoruje proces administracyjny oraz czuwa nad prawidłowym przebiegiem realizacji.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Bezpieczeństwo to dla nas wartość, bez której nie wyobrażamy sobie naszego biznesu. Tworząc farmy fotowoltaiczne – stawiamy na to, by spełniały wszystkie wymogi prawne, jak i środowiskowe. Panele fotowoltaiczne i komponenty instalowane na naszych inwestycjach znane są z innowacyjnej technologii, wysokiej jakości wykonania oraz wieloletniej gwarancji. W trakcie budowy obiekt jest monitorowany przy użyciu wieży monitorującej MobiTower, a po jej zakończeniu instalujemy kamery CCTV na terenie całej inwestycji.

Poprawa stanu środowiska

Dzierżawiąc nam grunt – przyczyniasz się do poprawy stanu środowiska i tworzysz z nami #energialepszegojutra. Farmy fotowoltaiczne to elektrownie, które wpływają na obniżenie emisji szkodliwych substancji do atmosfery. Decydując się na podpisanie z nami umowy o dzierżawę gruntu, przyczyniasz się do rozwoju zielonej energii w Polsce. Dzięki Tobie w przyszłości będziemy mogli oddychać czystszym powietrzem.

Przykładowe realizacje

woj. kujawsko-pomorskie

999kW

woj. podkarpackie

2997kW

woj. świętokrzyskie

999kW
Więcej

Warunki gruntowe

Wymagania pod budowę farmy fotowoltaicznej

Powierzchnia

Większa niż 0,5 ha

Nachylenie

w kierunku południowym lub płaskiej

Klasa

bonitacyjna gleby IV-VI

Energia

linia energetyczna SN w zasięgu wzroku

Przyroda

niezalesiona i niezalewowa

Dojazd

dostęp do drogi publicznej

Ile możesz zarobić na dzierżawie gruntu?

Oferujemy korzystną, roczna stawkę w wysokości do 15 000 zł/ha przez cały okres użytkowania gruntu, powiększaną corocznie o wskaźnik inflacji. Do każdego zgłoszenia podchodzimy indywidualnie. Zwracamy koszty podatku gruntowego od obszaru zajętego przez inwestycję oraz zobowiązujemy się do zebrania instalacji z gruntu po zakończeniu umowy. Jesteśmy jedną z nielicznych firm w Polsce odpowiadających za kompleksową realizację elektrowni fotowoltaicznych. Oddając nam swój grunt w dzierżawę, zyskujesz atrakcyjny, stabilny dochód i to na lata

Zgłoś się, aby uzyskać wycenę

Bezpłatna weryfikacja gruntu

ZARABIAJ NA GRUNCIE