Wynajmem działki pod farmę PV – w poszukiwaniu ‘eko-lokalizacji’ - PCWOENERGY
Numer telefonu
FacebookLinkedInInstagramYouTube

Aktualności

Bądź z nami na bieżąco

Powrót

Wynajmem działki pod farmę PV – w poszukiwaniu ‘eko-lokalizacji’

Z radością obserwujemy zmieniające się trendy w Polsce. Coraz więcej Polaków docenia 𝗽𝗿𝗼𝗲𝗸𝗼𝗹𝗼𝗴𝗶𝗰𝘇𝗻𝗲 𝘄𝗮𝗹𝗼𝗿𝘆 𝗳𝗮𝗿𝗺 𝗳𝗼𝘁𝗼𝘄𝗼𝗹𝘁𝗮𝗶𝗰𝘇𝗻𝘆𝗰𝗵 i stawia na zieloną energię. Zauważyli to przede wszystkim nasi doradcy handlowi, którzy na co dzień przemierzają setki kilometrów w poszukiwaniu nowych 'eko-lokalizacji’, zapewniając osobom zainteresowanym fachowe doradztwo.

Zastanawiasz się nad wynajmem działki pod farmę fotowoltaiczną, ale nie jesteś pewien czy Twój grunt spełnia warunki? Z przyjemnością przeprowadzimy Cię przez proces realizacji inwestycji, precyzyjnie ocenimy warunki gruntowe, oraz udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

Dzierżawa gruntu pod budowę farmy fotowoltaicznej, jest możliwa po spełnieniu określonych warunków. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Przygotowując ofertę bierzemy pod uwagę m.in. występowanie przeszkód planistycznych, oceniamy dostęp do drogi czy odległość od linii energetycznych. Jeśli wstępna ocena gruntu wypada pozytywnie, nasi doradcy aranżują spotkanie na miejscu i przedstawiają propozycję zawarcia umowy udzielając odpowiedzi na wszelkie pytania.

Recommend
Share
Tagged in
Leave a reply