Trwają prace montażowe w woj. świętokrzyskim! - PCWOENERGY
Numer telefonu
FacebookLinkedInInstagramYouTube

Aktualności

Bądź z nami na bieżąco

Powrót

Trwają prace montażowe w woj. świętokrzyskim!

Błyskawiczne postępy na terenie przyszłej farmy fotowoltaicznej! Dzięki naszym pracownikom, prace montażowe w woj. świętokrzyskim nabierają tempa. Nasi specjaliści przygotowują wykop oraz podsypkę pod okablowanie AC oraz DC.

Kable układać będą na podsypce z około dziesięciocentymetrowej warstwy piasku. Następnie na taką warstwę nałożą niebieską folię ostrzegawczą z tworzywa sztucznego o grubości 0,5 mm. A całość zakopią na głębokość minimum 0,8 m.

Jesteśmy jedną z nielicznych firm w Polsce odpowiadających za kompleksową realizację projektu, od podpisania umowy dzierżawy działki, aż do zarządzania w pełni funkcjonalną elektrownią fotowoltaiczną. Dlatego prace montażowe w woj. świętokrzyskim, i nie tylko, przeprowadzane są tak szybko i sprawnie.

Jesteś ciekawy, jak będą wyglądać prace na tym gruncie? Koniecznie odwiedzaj naszą stronę – o postępach będziemy informować na bieżąco.

Poznaj nas bliżej: https://www.pcwoenergy.pl/jestesmy-pionierami/

Jesteśmy partnerem biznesowym, na którym możesz polegać. Posiadamy zaplecze techniczne i kadrę doświadczonych specjalistów. Dlatego o nic nie musisz się martwić. Już wielu rolników zaufało nam, a teraz zarabiają na swoim gruncie i to bez wysiłku!

W PCWO Energy doskonale wiemy, że dzierżawcy oczekują realnych przychodów z wynajmu gruntu, kompleksowej obsługi oraz transparentnej współpracy, które wspierane są przez stabilną finansowo spółkę z Polskim Kapitałem.

—————-

Tworzymy przyjazne środowisku inwestycje w trosce o #energialepszegojutra

Recommend
Share
Tagged in
Leave a reply