Targi ENEX 2022 - relacja z wydarzenia - PCWOENERGY
Numer telefonu
FacebookLinkedInInstagramYouTube

Aktualności

Bądź z nami na bieżąco

Powrót

Targi ENEX 2022 – relacja z wydarzenia

Imprezy targowe są doskonałą okazją do spotkań – z klientami, jak i również kontrahentami. Ostatnie dwa lata – naszym zdaniem – sprawiły, że zaczęliśmy bardziej doceniać bezpośredni kontakt. Dlatego byliśmy obecni na Targi ENEX. To impreza branżowa, na której nie mogło nas zabraknąć. Zobaczcie krótką relację z tego wydarzenia

W PCWO Energy wiemy, że przyszłość należy do OZE, dlatego nasza spółka skupia się inwestowaniu w wielkopowierzchniowe elektrownie PV w trosce o energię lepszego jutra.

Dowiedź się o nas więcej: https://www.pcwoenergy.pl/jestesmy-pionierami/

Jako jedna z nielicznych firm w Polsce odpowiadamy za kompleksową realizację projektu od momentu weryfikacji gruntu, aż do zarządzania w pełni funkcjonalną elektrownią fotowoltaiczną. Sztab naszych specjalistów nieustannie dba o zapewnienie jak najwyższej jakości obsługi inwestycji fotowoltaicznej. Na każdym etapie jej rozwoju. Elektrownie PV to nasza specjalność! Dlatego takie wydarzenia jak Targi ENEX to idealna okazja do zaprezentowania naszej oferty.

Jesteśmy partnerem biznesowym, na którym możesz polegać. Posiadamy zaplecze techniczne i kadrę doświadczonych specjalistów, dlatego o nic nie musisz się martwić. Już wielu rolników zaufało nam, a teraz zarabiają na swoim gruncie i to bez wysiłku!

W PCWO Energy doskonale wiemy, że dzierżawcy oczekują realnych przychodów z wynajmu gruntu, a także kompleksowej obsługi oraz transparentnej współpracy, które wspierane są przez stabilną finansowo spółkę z Polskim Kapitałem.

—————-

Tworzymy przyjazne środowisku inwestycje w trosce o #energialepszegojutra

Recommend
Share
Tagged in
Leave a reply