PCWO Energy kupi projekty farm fotowoltaicznych - PCWOENERGY
Numer telefonu
FacebookLinkedInInstagramYouTube

Media

Bądź z nami na bieżąco

Powrót

PCWO Energy kupi projekty farm fotowoltaicznych

Firma PCWO Energy, która z sukcesem uczestniczyła w poprzednich aukcjach dla odnawialnych źródeł energii, jest zainteresowana zakupem projektów PV o mocy do i powyżej 1 MW – znajdujących się na każdym etapie realizacji – w tym projektów zabezpieczonych wsparciem w systemie aukcyjnym.

PCWO Energy posiada ugruntowaną pozycję w sektorze fotowoltaiki i stawia na dalszy rozwój, koncentrując swoją uwagę na rozbudowie portfela elektrowni fotowoltaicznych. Firma z sukcesem uczestniczyła w poprzednich aukcjach dla odnawialnych źródeł energii przeprowadzanych przez Urząd Regulacji Energetyki, jednak nadal chce poszerzać swój portfel farm PV.

– Posiadamy ambitne plany stworzenia długoletniego programu inwestycyjnego polegające na pozyskaniu projektów od podmiotów zewnętrznych, a następnie na budowie i obsłudze dużego portfela elektrowni fotowoltaicznych. Chcemy wejść w posiadanie projektów z wygranymi aukcjami oraz dokonać zakupu tych projektów, które są dopiero na etapie uzyskiwania pozwoleń – mówi Mariusz Iwan, prezes zarządu PCWO Energy.

Podmioty zainteresowane współpracą, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z przedstawicielem PCWO Energy pod numerem +48 730 665 230 lub adresem e-mail: biuro@pcwoenergy.pl

O PCWO Energy

Firma obecnie prowadzi równocześnie budowę kilkunastu farm fotowoltaicznych, które uzyskały wsparcie za pomocą wygranych aukcji, przeprowadzonych w 2018 roku przez Urząd Regulacji Energetyki.

W przyszłym roku PCWO Energy zrealizuje budowę ponad stu farm fotowoltaicznych, dla których Spółka zakontraktowała już sprzedaż energii w aukcji przeprowadzonej w grudniu 2019 r.

Strategia firmy skupia się na kompleksowej obsłudze całego procesu inwestycji jaką jest elektrownia fotowoltaiczna od pozyskiwania lokalizacji pod budowę farm PV poprzez przygotowanie projektów, budowę i eksploatację farm PV.

PCWO Energy stawia na zaawansowaną politykę jakości, która pozwala wykorzystywać tylko najwyższej renomy moduły, inwertery i pozostałe komponenty instalacji, zgodnie z wymaganiami banków i funduszy inwestycyjnych.

Cały proces inwestycyjny prowadzony jest przez wewnętrzny zespół pracowników i współpracowników, który czuwa nad prawidłową realizacją projektów. Dysponując odpowiednim zapleczem technicznym oraz kadrą doświadczonych specjalistów, PCWO Energy nieprzerwanie rozwija portfolio na terenie całego kraju, zapewniając swoim partnerom maksymalne zyski i bezpieczeństwo.

Zapraszamy do kontaktu.

Link do artykułu: https://www.gramwzielone.pl/energia-sloneczna/103877/pcwo-energy-kupi-projekty-farm-fotowoltaicznych

Recommend
Share
Tagged in
Leave a reply