Farma fotowoltaiczna w woj. wielkopolskim - PCWOENERGY
Numer telefonu
FacebookLinkedInInstagramYouTube

Aktualności

Bądź z nami na bieżąco

Powrót

Farma fotowoltaiczna w woj. wielkopolskim

Na naszych inwestycjach praca wre! Zakończyliśmy właśnie prace montażowe. Farma fotowoltaiczna w woj. wielkopolskim robi wrażenie i cieszy oko. Ten rok będzie szczególnie pracowity. Zamierzamy wybudować aż 143 elektrownie! 

Mimo zimowej aury, która towarzyszy nam od kilku dni -nie osiedliśmy na laurach. Z przyjemnością informujemy, że już niedługo rozpoczniemy tam produkcję czystej energii wprost ze słońca. Oznacza to, że kolejny właściciel gruntu przyczyni się do poprawy jakości powietrza w tym regionie i zadba o naszą wspólną przyszłość – dziękujemy!

W PCWO Energy wiemy, że przyszłość należy do OZE, dlatego nasza spółka skupia się inwestowaniu w wielkopowierzchniowe elektrownie PV w trosce o energię lepszego jutra.

Dowiedź się o nas więcej: https://www.pcwoenergy.pl/jestesmy-pionierami/

Jako jedna z nielicznych firm w Polsce odpowiadamy za kompleksową realizację projektu od momentu weryfikacji gruntu, aż do zarządzania w pełni funkcjonalną elektrownią fotowoltaiczną. Sztab naszych specjalistów nieustannie dba o zapewnienie jak najwyższej jakości obsługi inwestycji fotowoltaicznej. Na każdym etapie jej rozwoju. Farmy fotowoltaiczne to nasza specjalność!

Jesteśmy partnerem biznesowym, na którym możesz polegać a to dlatego, że posiadamy zaplecze techniczne i kadrę doświadczonych specjalistów. Tak więc o nic nie musisz się martwić. Już wielu rolników zaufało nam, a teraz zarabiają na swoim gruncie i to bez wysiłku!

W PCWO Energy doskonale wiemy, że dzierżawcy oczekują realnych przychodów z wynajmu gruntu, a także kompleksowej obsługi oraz transparentnej współpracy, które wspierane są przez stabilną finansowo spółkę z Polskim Kapitałem.

Tworzymy przyjazne środowisku inwestycje w trosce o #energialepszegojutra

Tworzymy przyjazne środowisku inwestycje w trosce o #energialepszegojutra

Recommend
Share
Tagged in
Leave a reply