Farma fotowoltaiczna - zakończenie montażu konstrukcji - PCWOENERGY
Numer telefonu
FacebookLinkedInInstagramYouTube

Aktualności

Bądź z nami na bieżąco

Powrót

Farma fotowoltaiczna – zakończenie montażu konstrukcji

Kolejna farma fotowoltaiczna na podkarpaciu? – dlaczego nie!

Wymarzony początek cudownie pogodnego dnia! Nasi pracownicy zakończyli właśnie montaż konstrukcji w woj. podkarpackim, co oznacza, że powstaje kolejna farma fotowoltaiczna w tym regionie. A to dopiero początek wiosny…

Jak powstaje farma fotowoltaiczna?

Przypominamy, że stalowe konstrukcje wykorzystywane na naszych farmach dopasowane są do różnych warunków obciążeniowych oraz gruntowych przy jednoczesnym zachowaniu bardzo dobrego stosunku masy konstrukcji do kW projektowanej mocy.

Więcej o budowie przeczytasz tutaj: www.pcwoenergy.pl/jak-wyglada-proces-budowy-farmy-fotowoltaicznej-2/

Kim jesteśmy?

W PCWO Energy wiemy, że przyszłość należy do OZE. Nasza spółka skupia się inwestowaniu w wielkopowierzchniowe elektrownie PV w trosce o energię lepszego jutra.

Dowiedź się o nas więcej: https://www.pcwoenergy.pl/jestesmy-pionierami/

Jako jedna z nielicznych firm w Polsce odpowiadamy za kompleksową realizację projektu od momentu weryfikacji gruntu, aż do zarządzania w pełni funkcjonalną elektrownią fotowoltaiczną. Sztab naszych specjalistów nieustannie dba o zapewnienie jak najwyższej jakości obsługi inwestycji fotowoltaicznej. Na każdym etapie jej rozwoju.

Jesteśmy partnerem biznesowym, na którym możesz polegać. Posiadamy zaplecze techniczne oraz kadrę doświadczonych specjalistów. Dlatego o nic nie musisz się martwić. Już wielu rolników zaufało nam, a teraz zarabiają na swoim gruncie i to bez wysiłku!

W PCWO Energy doskonale wiemy, że dzierżawcy oczekują realnych przychodów z wynajmu gruntu, a także kompleksowej obsługi oraz transparentnej współpracy, które wspierane są przez stabilną finansowo spółkę z Polskim Kapitałem.

—————-

Tworzymy przyjazne środowisku inwestycje w trosce o #energialepszegojutra

Recommend
Share
Tagged in
Leave a reply