Wybudujemy 143 elektrownie PV w 2022 roku! - PCWOENERGY
Numer telefonu
FacebookLinkedInInstagramYouTube

Aktualności

Bądź z nami na bieżąco

Powrót

Wybudujemy 143 elektrownie PV w 2022 roku!

Przepełnia nas duma i radość! Taka ilość elektrowni, o łącznej mocy ponad 140 MW, byłaby w stanie zaspokoić potrzeby energetyczne blisko 66 tysięcy gospodarstw domowych. Realizacja tych projektów ugruntuje naszą pozycję na czele krajowych producentów zielonej energii. A to dopiero początek, bo elektrownie PV będą stawały się coraz bardziej popularne. Dlaczego?

W 2020 roku nasz kraj zajął 4 miejsce w UE pod względem przyrostu nowych mocy PV. W porównaniu do poprzedniego roku to aż 260-procentowy przyrost. Liczby te stale rosną, a nasz kraj dynamicznie rozwija się w tym sektorze. Jak widzicie, Polska posiada ogromny potencjał fotowoltaiczny, a MY – nie boimy się go wykorzystać!

W PCWO Energy wiemy, że przyszłość należy do OZE, dlatego nasza spółka skupia się inwestowaniu w wielkopowierzchniowe elektrownie PV w trosce o energię lepszego jutra.

Dowiedź się o nas więcej: https://www.pcwoenergy.pl/jestesmy-pionierami/

Jako jedna z nielicznych firm w Polsce odpowiadamy za kompleksową realizację projektu od momentu weryfikacji gruntu, aż do zarządzania w pełni funkcjonalną elektrownią fotowoltaiczną. Sztab naszych specjalistów nieustannie dba o zapewnienie jak najwyższej jakości obsługi inwestycji fotowoltaicznej. Na każdym etapie jej rozwoju. Elektrownie PV to nasza specjalność!

Jesteśmy partnerem biznesowym, na którym możesz polegać. Posiadamy zaplecze techniczne i kadrę doświadczonych specjalistów, dlatego o nic nie musisz się martwić. Już wielu rolników zaufało nam, a teraz zarabiają na swoim gruncie i to bez wysiłku!

W PCWO Energy doskonale wiemy, że dzierżawcy oczekują realnych przychodów z wynajmu gruntu, a także kompleksowej obsługi oraz transparentnej współpracy, które wspierane są przez stabilną finansowo spółkę z Polskim Kapitałem.

—————-

Tworzymy przyjazne środowisku inwestycje w trosce o #energialepszegojutra

Recommend
Share
Tagged in
Leave a reply